Бізнес-плани в Україні - відповіді і підказки:

Що таке бізнес-план?

  • Бізнес-план - це спосіб опису доцільності реалізації певної бізнес ідеї.

Кому потрібні бізнес-плани?

  • Бізнес-план має дві групи користувачів - внутрішніх (ініціатор бізнес-ідеї, засновники та персонал фірми) і зовнішніх (потенційні інвестори, кредитори, партнери).

Які бувають бізнес-плани в Україні? 

Бізнес-плани в Україні бувають:

  • повний або короткий бізнес-план інвестицій - виклад для потенційного партнера або інвестора результатів маркетингового дослідження, обгрунтування стратегії освоєння ринку, передбачуваних результатів;
  • готовий бізнес-план розвитку компанії або фірми - план розвитку організації на майбутній плановий період;
  • готовий бізнес-план окремого підрозділу підприємства; 
  • бізнес-план для отримання кредиту в банку або для отримання тендера.

Які основні цілі бізнес-планування на підприємстві?

Складання бізнес плану розвитку компанії необхідно для визначення конкретних напрямів діяльності підприємства в короткостроковій, середньостроковій і довгостроковій перспективі.

Бізнес-плани на Prostobiz.ua - це відповіді на питання: як правильно скласти бізнес-план для залучення інвестицій? Як правильно скласти бізнес план малому бізнесу для отримання кредиту в банку? Як має здійснюватися бізнес-планування на підприємстві? Що таке ефективний бізнес-план компанії? Які існують критерії оцінки ефективності? Чи варто залучати консультантів для складання бізнес-плану компанії? А також: бізнес-плани для чайників від А до Я; готові бізнес плани; приклади та шаблони бізнес планів для підприємств малого та середнього бізнесу; рекомендації щодо написання ефективних бізнес планів.

Бізнес-старт / Бізнес-плани компанії / фірми

24.06.2014

Бізнес-план аптеки: як правильно скласти

Prosto фармацевтика є таким бізнесом, з яким не відбудеться великих потрясінь за жодної кризи. А Prostobiz.ua пропонує підприємцям-короткий огляд основних частин такого бізнес-плану створення аптеки, який обов'язково сподобається серйозним інвесторам.

24.01.2013

Бізнес-план кафе: як правильно скласти?

Prosto і водночас складно скласти економічно обґрунтований і при цьому легкочитаний бізнес-план відкриття кафе. Рекомендації підприємцям зі створення зручної та переконливої для потенційних інвесторів структури бізнес-плану пропонує Prostobiz.ua

17.08.2007

Бізнес-план свиноферми

З'ясувати особливості роботи племінних свиноферм допомогли керівники і фахівці відповідних господарств. Свинарі не лише відкрили таємниці своїх успіхів, але і розповіли, як можна бути успішними навіть у важкі для тваринництва часи.

09.07.2007

Бізнес-план салону краси: як правильно скласти

Приклад алгоритму правильного складання бізнес-плану салону краси

Error?

Please wait, updating ...

All fields are required:
Comment box must be filled, when it comes to numbers and other data, such as tariffs. Otherwise, the data will not be scanned.

Уважаемые посетители!

На сайте размещена информация об услугах банков Украины.

Для получения актуальной информации об услугах банков России перейдите на сайт Bankchart.ru

Спасибо, что читаете наши сайты!