Бізнес-плани в Україні - відповіді і підказки:

Що таке бізнес-план?

  • Бізнес-план - це спосіб опису доцільності реалізації певної бізнес ідеї.

Кому потрібні бізнес-плани?

  • Бізнес-план має дві групи користувачів - внутрішніх (ініціатор бізнес-ідеї, засновники та персонал фірми) і зовнішніх (потенційні інвестори, кредитори, партнери).

Які бувають бізнес-плани в Україні? 

Бізнес-плани в Україні бувають:

  • повний або короткий бізнес-план інвестицій - виклад для потенційного партнера або інвестора результатів маркетингового дослідження, обгрунтування стратегії освоєння ринку, передбачуваних результатів;
  • готовий бізнес-план розвитку компанії або фірми - план розвитку організації на майбутній плановий період;
  • готовий бізнес-план окремого підрозділу підприємства; 
  • бізнес-план для отримання кредиту в банку або для отримання тендера.

Які основні цілі бізнес-планування на підприємстві?

Складання бізнес плану розвитку компанії необхідно для визначення конкретних напрямів діяльності підприємства в короткостроковій, середньостроковій і довгостроковій перспективі.

Бізнес-плани на Prostobiz.ua - це відповіді на питання: як правильно скласти бізнес-план для залучення інвестицій? Як правильно скласти бізнес план малому бізнесу для отримання кредиту в банку? Як має здійснюватися бізнес-планування на підприємстві? Що таке ефективний бізнес-план компанії? Які існують критерії оцінки ефективності? Чи варто залучати консультантів для складання бізнес-плану компанії? А також: бізнес-плани для чайників від А до Я; готові бізнес плани; приклади та шаблони бізнес планів для підприємств малого та середнього бізнесу; рекомендації щодо написання ефективних бізнес планів.

Бізнес-старт / Бізнес-плани компанії / фірми

24.01.2013

Бізнес-план кафе: як правильно скласти?

Prosto і водночас складно скласти економічно обґрунтований і при цьому легкочитаний бізнес-план відкриття кафе. Рекомендації підприємцям зі створення зручної та переконливої для потенційних інвесторів структури бізнес-плану пропонує Prostobiz.ua

17.08.2007

Бізнес-план свиноферми

З'ясувати особливості роботи племінних свиноферм допомогли керівники і фахівці відповідних господарств. Свинарі не лише відкрили таємниці своїх успіхів, але і розповіли, як можна бути успішними навіть у важкі для тваринництва часи.

09.07.2007

Бізнес-план салону краси: як правильно скласти

Приклад алгоритму правильного складання бізнес-плану салону краси

Error?

Please wait, updating ...

All fields are required:
Comment box must be filled, when it comes to numbers and other data, such as tariffs. Otherwise, the data will not be scanned.